Кошик
341 відгук
00:24
+380 (63) 199-18-33
+380 (97) 473-49-33

Подводные камеры

История создания

Система подводного наблюдения  от известных брендов  Fisher и Ranger  впервые появилась на Украинском  рынке в  2017 году и мгновенно стала хитом среди продвинутых рыболовов в качестве камеры для рыбалки.

Видеокамеры для зимней рыбалки - новое направление рыболовной “гонки вооружения”, набирающей популярность в последние несколько лет. Такие системы отлично работают вместе с эхолотами и зачастую заменяют их, позволяя своими глазами увидеть и оценить характер и рельеф дна, видовой состав рыб и их реакцию на Вашу приманку.

Причини покупки підводну камеру рибалці :

  • Відмінні технічні характеристики
  • Багатофункціональність
  • Універсальність (працює і взимку, і влітку)
  • На сьогоднішній день самий зручний спосіб швидко знайти рибу
  • Вигідна ціна - в середньому в 2 рази нижче американських аналогів

Звичайно, камера - це не лише сучасний і надійний інструмент для успішної риболовлі, але й відмінна можливість з допомогою камери перетворити риболовлю в пригоду .

Компактна і легка камера Fisher або Ranger стане відмінним супутником у подорожах всюди, де є вода. Можливість камери Фішер робити фотографії і знімати відео дозволить не тільки побачити, але і залишити на пам'ять і поділитися історіями ваших рибалок. Запрошення заглянути в підводний світ і поспостерігати за ним не залишить байдужим нікого з Ваших друзів. Відкривайте підводний світ з камерами Fisher. Успішної риболовлі і неймовірних підводних пригод!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner