
GTM Мотокультиватор бенз. G-4,5/55; 4,5к.с., ширина 35/55см, передач 1вперед, колеса для транспорт.
15 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: G-4,5/55
+380 (97) 473-49-33
1возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мотокультиватор
Основні переваги:
Двигун зі збільшеним крутним моментом,
Фрикційна муфта зчеплення,
Шестеренчатий редуктор з литим корпусом зі зменшеними габаритами,
Ведучий вал шестигранний,
Спеціальна форма ножів, яка запобігає намотуванню бур'янів,
Інерційно масляний повітряний фільтр з додатковою ступінню очистки повітря і забором повітря на кермі,
Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості,
Бампер для захисту двигуна,
Колеса для легкого транспортування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Глубина обработки | 15 см |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Количество фрез | 6 |
| Комплектация | фрези |
| Країна торгової марки | Україна |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Потужність двигуна (к.с) | 4.5 к.с |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Бензиновый |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип редуктора | шестерний |
| Ширина обработки | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 999 ₴



