
EGO Тріммер акум. ST1613E-T KIT, 56В, ширина косіння 40см, Line IQ, Powerload, струна 2,4мм, роз`ємна штанга,
24 221,63 ₴
- Нет в наличии
- Код: F810045008
Представляємо тример EGO Power+ з шириною косіння 40 см, системою автоматичної зарядки косильної струни в котушку Powerload Line, наш найдосконаліший тример із першою в світі технологією LINE IQ™. Технологія автоматичного визначення контролює та подає косильну струну для безперервного 40-сантиметрового косіння, що забезпечує безперервне високоефективне косіння. Жодна шишка на котушці не потрібна!
Запатентована технологія Powerload автоматично намотує струну до тримера. Замінити шнур так само просто, як вставити шнур у головку та натиснути кнопку! Завдяки телескопічній конструкції можна швидко регулювати довжину валу для простоти та комфорту використання.
Комплектність:
Тример ST1610E-T - 1 шт
Акумулятор BA2242T 4.0Ah - 1 шт
Зарядний пристрій CH2100E стандартний - 1 шт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | є |
| Вес | 3.4 кг |
| Диаметр лески | 2.4 мм |
| Диаметр штанги | 25 мм |
| Діаметр валу | 7 мм |
| Класс | побутовий |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Комплектация | акумулятор,зарядний пристрій,косильна головка |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Оберти двигуна | 3500-5500 об/хв |
| Оснащение | косильна головка |
| Особенности | регулювання обертів,телескопічна штанга |
| Питание | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Триммер |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип ремня | на одно плече |
| Форма ручки | D-подібна |
| Час роботи у режимі Boost на 2.5 Аг | 40 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 7.5 Аг | 125 хв |
| Ширина захвата ножа | не передбачено |
| Ширина захоплення волосіні | 400 мм |
- Цена: 24 221,63 ₴

