
EGO Висоторіз акум. телескоп. PS1003E KIT, 56В, шина-25см, карбон, акум. 4А*год + зарядний пристрій
37 621,43 ₴
- Нет в наличии
- Код: F840033003
+380 (97) 473-49-33
1возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Представляємо першу спеціальну пилку-висоторіз EGO. Ця пила дозволяє швидко і просто доглядати за деревами без використання драбини. Висока швидкість 20м/с ланцюга забезпечує професійне очищення.
Штанга висоторізу телескопічна, що додає універсальності, коли потрібно зрізати нижні гілки, і його легко зберігати. Штанга із вуглецевого волокна забезпечує набагато точніший зріз, зберігаючи жорсткість інструменту.Інші функції для підвищення точності - лінійне підсвічування світлодіодами.
Комплект PS1003E:
Висоторіз карбоновий PS1000E - 1 шт
Додаткова штанга EP1000 - 1 шт
Акумулятор BA2242T 4А*год - 1шт
Зарядний пристрій CH2100E стандартний - 1шт
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 4.25 кг |
| Довжина пристрою | 3.96 м |
| Класс защиты | IPX4 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество звеньев | 56 |
| Комплектация | акумулятор,додаткова штанга,зарядний пристрій,ланцюг,шина |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.08 л |
| Оснащение | шина |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 25 см / 10 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Профессиональный |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Тормоз цепи | електронне |
| Шаг цепи | 1/4 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 37 621,43 ₴




