
EGO Пила ланцюгова акум. CS1401E KIT, 56В, шина 35см, 52лан, 3/8P, 1,1мм, акум. 2,5А*год + зарядний пристрій
17 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0410003027
Комплект акумуляторної ланцюгової пили CS1401E, оснащений акумулятором ємністю 2,5А*год і стандартним зарядним пристроєм, ідеально підходить для початку роботи з акумуляторними садовими інструментами EGO Power+. Цей інструмент ідеально підходить для обрізки гілок і розрізання колод середнього розміру (до 35см) у вашому саду, забезпечуючи відповідну потужність бензинових аналогів під час кожного розрізу.
З акумулятором ємністю 2,5А*год виріб важить лише 5 кг і забезпечить до 130 різів зі швидкістю ланцюга 13,5 м/с від повністю зарядженого акумулятора. Стандартний зарядний пристрій зарядить батарею за 50 хвилин, і ви можете використовувати батарею в будь-якому іншому продукті EGO Power+, що робить його універсальним і екологічно чистим.
Завдяки безінструментальній системі натягу ланцюга, доглядати за ланцюгом тепер швидше та простіше, а резервуар для мастила на 150мл із автоматичним змащенням дає можливість піклуватися про стан ваших ланцюгів простіше, а також легко перевіряти рівень масла через прозоре оглядове вікно.
Основні особливості даної пили:
безщітковий високоефективний двигун,
безінструментальне натягування ланцюга,
важіль блокування ланцюга та двигуна,
автоматичне змащування ланцюга,
прозорий індикатор рівня мастила.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Індикація зарядки | Да |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 3.7 кг |
| Класс | Побутові |
| Количество аккумуляторов | Є |
| Количество звеньев | 52 |
| Комплектация | акумулятор,зарядний пристрій,Картонна коробка,ланцюг,шина |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість різів на 2.5 | 130 |
| Кількість різів на 4 | 220 |
| Кількість різів на 5 | 300 |
| Кількість різів на 7.5 | 450 |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Оберти двигуна | 6800 об/хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 35 см / 14 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Тормоз цепи | електронне |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 13.5 м/с |
- Цена: 17 999 ₴

