CS1610E - акумуляторна ланцюгова пила з 40-сантиметровою шиною і з високою швидкістю ланцюга 20 м/с. Завдяки потужним характеристикам розрізання колод і гілок стає легким. Для роботи підійде будь-який акумулятор EGO 56V ARC Lithium™.
Чудове поєднання швидкості ланцюга та крутного моменту забезпечує вам комфортне різання знову і знову. Ланцюгова шина довжиною 40 см дозволяє різати гілки та колоди розміром до 40 см (приблизно 15 дюймів).
Акумуляторна ланцюгова пила EGO 40 см, легша за свій бензиновий еквівалент, важить лише 4,1 кг без батареї, і ви можете вибрати необхідний розмір батареї для виконання завдання. Це означає, що ви можете продовжувати різання без зайвих клопотів.
Акумуляторна ланцюгова пила має автоматичне змащування ланцюга, а в поєднанні з масляним резервуаром об’ємом 150 мл ланцюг завжди обертається вільно. Якщо вам потрібно повторно натягнути ланцюг до нормального стану, скористуйтесь безінструментальною системою натягу ланцюга.
Що стосується живлення, CS1610E сумісний з будь-якою літієвою батареєю EGO 56V ARC. Отже, незалежно від того, чи є у вас акумулятор EGO, чи ви бажаєте придбати комплектну версію пили, чи вибрати власний акумулятор - ви завжди контролюєте необхідну потужність.
Проста та зручна у використанні. Безщітковий двигун, безінструментальне натягування ланцюга, важіль блокування ланцюга та двигуна, автоматичне змащування ланцюга, прозорий індикатор рівня мастила - основні особливості даної пили.
Напруга акумулятора - 56В
Тип двигуна - безщітковий
Довжина шини - 40см
Швидкість ланцюга - 20м/с
Ємкість масляного бака - 150мл
Натяг ланцюга - безінструментальний
Гальмо ланцюга - електронне
Вага 4,1кг(без акумулятора)
Тривалість роботи (різи бруса 100*100мм):
акумулятор 2,5А*год - 150 різів
акумулятор 5,0А*год - 300 різів
акумулятор 7,5А*год - 450 різів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | безключове |
| Вес | 4.1 кг |
| Класс | Напівпрофесійні |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество звеньев | 52 |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість різів на 2.5 | 130 |
| Кількість різів на 4 | 220 |
| Кількість різів на 5 | 300 |
| Кількість різів на 7.5 | 450 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Тормоз цепи | інерційний |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 20.5 м/с |
- Цена: 13 914,16 ₴



