
EGO Насадка-висоторіз PSX2500 шина 25см, 3/8P 1,1мм, телескоп., до комбісистеми PPX1000
10 512,68 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0140031001
+380 (97) 473-49-33
1возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Телескопічна насадка-висоторіз до комбісистеми PPX1000, з безщітковим мотором, дозволяє добратись до важкодоступних місць та швидко впоратись з обрізкою. Насадка-висоторіз з подвійною опцією упором зубчатим - дозволяє закріпитись і не сковзати, та крюком - за допомогою нього можна зробити захват гілки, та нахилити.
об"єм масляного баку 400мл.
шина 25см, 3/8Р, 1,1мм
Час роботи з акум.:
2,5А/год 110зрізів
4А/год 182зріза
5А/год 231зріза
7,5А/год 379зріза
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Довжина пристрою | 1400 мм |
| Комплектация | інструкція,ланцюг,шина |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Питание | Від акумулятора |
| Совместимость | EGO PPX1000 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип насадки | Висоторіз |
Информация для заказа
- Цена: 10 512,68 ₴




