
EGO Ножиці для кущів акум. HT2410E, 56В, леза-61см, відстань між лезами 22мм, КАРКАС
10 718,81 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0260061005
Ножиці із довжиною лез 61см і відстаню між лезами 22мм довзоляють з легкістю справитись із задачами по формуванню живоплоту, а спеціальні леза із лаезрним загостренням дуже довго лишаються гострими і, відповідно, не заминають гілки та листя. На заміну старому щітковому мотору прийщов безщітковий разом із допрацьованим редуктором, яки при тій самій вазі витримує більші навантаження і ви отримуєте продуктивність як і у бензинового аналогу але без зайвого шуму та вихлопів.
Тип двигуна - безщітковий
Довжина леза - 61см
Відстань між ножами - 22мм
Висота ножа - 20мм
Регулювання швидкості - одна швидкість
Кількість кроків - 3000 кроків/хв
Торцевий захист леза - так
Тип лез - сегментні, двусторонньої дії із лазерним загостренням
Повортна ручка - ні
Вага - 2,8кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Немає |
| Вес | 3 кг |
| Висота зубів | 20 мм |
| Длина лезвия | 61 см |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество скоростей | 1 |
| Комплектация | Картонна коробка,чохол для леза |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість оборотів | 3000 об/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Питание | Від акумулятора |
| Регулювання ручки | Нет |
| Стан товару | Новий |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Час роботи в режимі Boost на 5 Аг | 150 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 2.5 Аг | 75 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 4 Аг | 120 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 7.5 Аг | 225 хв |
| Шаг зубьев | 26 мм |
- Цена: 10 718,81 ₴




