Комбісистема - основа на яку можна встановлювати насадки, ножиці для кущів та висоторіз. Телескопічна штанга 172-265см, дозволяє працювати у важкодоступних місцях, без використання драбин та платформ. Можна використовувати насадки мотокоса, ножиці для кущів, висоторіз ( PSX2500, PTX5100)
Місе розташування батареї підібрано оптимально, за роботою не буде відчуватись вага. Задня ручка виступає як захист, при падінні інструменту та ручкою для зручності для перенесенні. Безпечне керування та зручна зміна насадок.
В комплект поставки не входить зарядка та батарея.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина пристрою | 1720 мм |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Комплектация | інструкція,ремінь наплічний |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5-10 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Питание | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Тип | основа |
Информация для заказа
- Цена: 20 614,02 ₴



