Новий інвертор EGO Power+ Nexus Escape дозволяє вам використовувати потужність нашої унікальної запатентованої технології дугового літієвого акумулятора там, де це потрібно і коли вам це потрібно.
Завдяки міцній конструкції інвертор Nexus Escape Power містить розетку 240 В змінного струму, а також два порти USB, які дозволяють заряджати мобільні телефони, ноутбуки, камери, ліхтарі та інші електричні пристрої з максимальною потужністю до 150 Вт.
Легкий і невеликий, ви можете носити Nexus Escape у своєму рюкзаку, коли ви їдете в похід, кемпінг, відвідуєте пляж, насолоджуєтесь фестивалем або навіть просто вдома.
Завдяки потужності для роботи 42-дюймового телевізора до десяти годин, зарядки 27 мобільних телефонів або 5 ноутбуків*, EGO Power+ Nexus Escape може забезпечити всю необхідну потужність, коли вам це потрібно.
*При використанні акумулятора BA4200T ємністю 7,5 Аг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.53 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| USB A для зарядки | 2 |
| Входное напряжение | 56 В |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Мощность | 150 Вт |
| Назначение | для садової техніки EGO |
| Особенности | Працює від акумуляторів EGO 56V |
| Розеток з резервом | 1 |
| Розміри | 18.5x12.6x7.3 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Інвертор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Форма вих. сигналу | модифікована синусоїда |
- Цена: 5 565,07 ₴



