Відчуйте «найкращу в своєму класі» комбінацію потужності та крутного моменту. Ланцюгова пила EGO CSX3000 з верхньою рукояткою, яка працює на акумуляторах, є інструментом спеціаліста-арборіста з серії Professional-X, розроблена для вирішення проблем професійного використання протягом усього дня.
Бензопила Top Handle із провідною в галузі технологією батареї Arc-Lithium забезпечує неперевершену продуктивність і легкість різання, одночасно виграючи від тривалого часу роботи та швидкої зарядки.
Щоб покращити зручність використання, акумулятор бензопили кріпиться на поясному тримачі, що додається, а не на самому інструменті. Відокремлене розташування акумулятора зменшує вагу інструмента, покращує ергономіку та оптимізує його співвідношення потужності та ваги для надійної та безпечної роботи без необхідності використання додаткових шнурів, а кабель живлення розумно вбудований безпосередньо в ремінь безпеки.
Унікальна система безпеки ланцюгового гальма — це передова комбінація механічних та електронних технологій, що знижує ризик травм, зупиняючи двигун інструмента максимально швидко, якщо виникає віддача.
Додаткові функції інструменту роблять роботу на висоті ще простішою – індикатор рівня заряду батареї сповіщає вас, коли залишилося 10% заряду акумулятора, а індикатор рівня масла загоряється, коли інструмент потребує доливання масла.
Бензопила EGO з верхньою рукояткою підходить для будь-якої роботи з верхівками дерев із різноманітними ланцюгами розміром від 12 до 16 дюймів, що дозволяє виконувати необхідні задачі простіше, чистіше, тихіше та безпечніше.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Нет |
| Індикація зарядки | Да |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Нет |
| Вес | 3.5 кг |
| Класс | професійні |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество звеньев | 45 |
| Комплектация | Картонна коробка,ланцюг,спеціальний утримувач батарей,шина |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість різів на 2.5 | 90 |
| Кількість різів на 4 | 186 |
| Кількість різів на 5 | 265 |
| Кількість різів на 7.5 | 375 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Особенности | LED-індикатори стану батареї і кількості мастила на корпусі |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 30 см / 12 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Тормоз цепи | електронне і механічне |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
- Цена: 15 999 ₴







