Нова ланцюгова пила EGO із шиною 45см є досить потужною і дозволяє значно швидше виконувати різ із високим комфортом та максимальною безпекою. Ланцюг рухається із швидкістю 20м/с, що максимально наближає її до професійних бензинових аналогів. Для підвищення безпеки та простоти користування пила обладнана автоматичною системою натягу ланцюга. За натяг відповідає система пружин, яка активується простим провертанням рукоятки на 90 градусів. Додаткові заходи безпеки забеспечуються гальмом ланцюга, призначеним для припинення будь-якої віддачі, яка може виникнути під час різання, зупиняючи двигун за частки секунди.
Інші корисні функції акумуляторної бензопили CS1800E:
світлодіодні фари, які підсвічують робочу зону під час роботи в місцях з недостатнім освітленням або в тінистих місцях;
шипи на бампері, які допомагають валити дерева та різати більші гілки;
а також резервуар для масла на 200 мл з автоматичним змащуванням ланцюга, що забезпечує безперебійну роботу.
Вставте будь-який з наших унікальних запатентованих літій-іонних акумуляторів і насолоджуйтеся ефективним, легким і потужним інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Індикація зарядки | Да |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 4.47 кг |
| Класс | професійні |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество звеньев | 62 |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість різів на 2.5 | 130 |
| Кількість різів на 4 | 220 |
| Кількість різів на 5 | 300 |
| Кількість різів на 7.5 | 450 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Оберти двигуна | 11000 об/хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Тормоз цепи | електронне |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
- Цена: 12 999 ₴







