
EGO Ножиці для кущів акум. HT5100E, 56В, леза-51см, відстань між лезами 33мм, КАРКАС
13 914,16 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0260053001
+380 (97) 473-49-33
1возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Добре збалансований дизайн ножиць HT5100E, двохшвидкістний режим дозволяє обрати найбільш комфортну швидкість роботи. Довжина лез доволяє працювати з різноманітним живоплотом. Леза із лазерним загострюванням завжди дозволяють робити ідеальні точні зрізи і тривалий час дозволяють оператору не хвилюватись про загострювання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Немає |
| Вес | 3.6 кг |
| Висота зубів | 20 мм |
| Длина лезвия | 51 см |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество скоростей | 2 |
| Комплектация | Картонна коробка,чохол для леза |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість оборотів | 2800 об/хв,3200 об/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Особенности | поворотна рукоятка,регулювання обертів |
| Питание | Від акумулятора |
| Регулювання ручки | Да |
| Стан товару | Новий |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Час роботи в режимі Boost на 5 Аг | 82 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 2.5 Аг | 40 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 4 Аг | 70 хв |
| Час роботи у режимі Boost на 7.5 Аг | 125 хв |
| Шаг зубьев | 33 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 914,16 ₴


