Акумуляторна ланцюгова пила CS1400E ідеально підходить для обрізки гілок та заготовці дров малого та середнього діаметру. Підходить для обрізки там, де немає мережі, або де не можна використовувати двигун внутрішнього згорання, наприклад в приміщенні. Проста та зручна у використанні.
Основні особливості даної пили:
безщітковий високоефективний двигун,
безінструментальне натягування ланцюга,
важіль блокування ланцюга та двигуна,
автоматичне змащування ланцюга,
прозорий індикатор рівня мастила.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Індикація зарядки | Да |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 3.7 кг |
| Класс | Побутові |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Количество звеньев | 52 |
| Комплектация | Картонна коробка |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Кількість різів на 2.5 | 130 |
| Кількість різів на 4 | 220 |
| Кількість різів на 5 | 300 |
| Кількість різів на 7.5 | 450 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Оберти двигуна | 6800 об/хв |
| Питание | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 35 см / 14 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Тормоз цепи | електронне |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Швидкість ланцюга | 13.5 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴



