Тепер високорослі дерева та високий живоплот також можна доглядати без будь-яких проблем завдяки подовжувачу 75см. Завдяки трубці із карбонового волокна, подовжувач дуже легки і водночас достатньо міцний, а безінструментальна система фіксації дозволить швидко та без проблем під'єднатись до будь-якої насадки.
Довжина - 75см
Матеріал трубки - карбонове волокно
Вага - 645г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.645 кг |
| Довжина пристрою | 750 мм |
| Комплектация | Подовжувач |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Питание | Від акумулятора |
| Совместимость | EGO PH1400E |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Насадка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип насадки | Подовжувач |
Информация для заказа
- Цена: 6 208,50 ₴


