полка 1:
набір інструмету 1/4" 64од. головки 4-13мм, головки зі вставками.
полка 2:
набір шарнірно-губцевого інструменту 26од(викрутки, плоскогубці, екстроктори)
полка 3:
набір ключів і зубил 40од.(ключі комбіновані, шестигранні)
полка 4:
набір інструментів 8од(ножиці, рулетка, пилка, молоток, ніж,ключі розвідний і переставний, зажим)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpower |
| Пользовательские характеристики | |
| Біти, шт | 32 |
| Воротки | 1/4": 145мм, 115мм Т-образный; 1/2": 450мм, 300мм Т-образный; |
| Головки 1/2 ", шт | 16 |
| Голівки 1/4 ", шт | 12 |
| Кількість викруток, шт | 7 |
| Кількість ключів, шт | 16 |
| Кількість предметів, шт | 138 |
| Подовжувачі | 1/4": 55мм, 100мм; 1/2": 125мм, 250мм; |
| Розмір біт | 1/4" 32мм:SL: 4, 5.5, 6.5, 8;PH: 1, 2, 3;PZ: 1, 2, 3;Torx: 8, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40;Hex: 3, 4, 5, 6, 7, 8;5/16" 36мм:SL: 8, 10;PH: 2, 3;5/16" 80мм:SL: 8, 10;PH: 2, 3; |
| Розмір викруток | SL: 5.5*125, 6,5*150, 5.5*25, 4*100;PH: 1*80, 2*100, 2*25; |
| Розмір головок 1/2 " | 6-гр: 10-32;свечные: 16, 21; |
| Розмір головок 1/4 " | 6-гр: 4-13; |
| Розмір ключів | комбинированные: 6-24;разводные: 250мм |
| Тип набора | универсальный |
| Тріскачки | 1/4": 36 зубов; 1/2": 36 зубов |
Информация для заказа
- Цена: 25 197,99 ₴




